Ana Sayfa / Genel / Para Kazanma Taktikleri

Para Kazanma Taktikleri

Para Kazanma Taktikleri; Bir itirafım var. Ben tam bir işkoliğim. Bazen iş dışında tatmin bulmam benim için zor olabiliyor ve ara vermek çoğu zaman yabancı bir kavram gibi geliyor.

Eğer benim gibiyseniz, muhtemelen günlük hayatınızda bir takım işler için çok fazla zaman harcıyorsunuzdur. Ne yazık ki bu, önümüzde duran iyi şeyleri takdir etmeyi unuttuğumuz anlamına gelebilir. Ve elde ettiğimiz başarıları tanımada başarısız olabileceğimiz için bu bile bizim zararımıza olabilir.

Bu olduğunda – kazançlarımızı sahiplenemediğimizde – motivasyonumuzu kaybetmeye başlamamız, durmuş gibi hissetmemiz ve kendimizde ve yaptığımız işte tatmin eksikliği yaşamamız sadece bir an meselesidir.

Ama belki kazançlarımıza sahip çıkarsak, onu engellemek yerine güvenimizi artırmaya başlayabiliriz. Kazandıklarımıza sahip olmak, pozitif ivmemizi kabul etmek ve sürdürmek ve bunu bizi daha da ileriye taşımak için kullanmak anlamına gelir.

Para Kazanma Taktikleri

İşin gerçeği şudur, Para kazanma isteği bir çok insanda vardır. Doğru şekilde ve nasıl uygulayacağın oldukça önemli bir etkendir. Bir çok yeni yatırımcı bu fikri uygulamaya geçtiğinde ciddi bir şekilde zararla karşılaşabilmektedir. Sizlere temel ve etkili bir şekilde para kazanma taktikleri hakkında bilgilere aktaracağız.

Para Kazanma Taktikleri

Peki bunu nasıl yapabilirsiniz?

Başarılarınızı Tanıyın

Bazen hissettiğimiz sahtekâr sendromunun en büyük katkılarından biri, kendimize karşı çok sert olduğumuzdur. Sahte ya da başarısızlık gibi hissetmek için o kadar çok zaman harcıyoruz ki, ne kadar çok şey başardığımızı göremiyoruz.

Anlamamız gereken şey, tüm adımların – büyük ya da küçük – önemli adımlar olduğudur. Boyutlarına bakılmaksızın zaferlerinize geri dönün ve onları başardığınız için kendinize kredi verin.

Çocukluğumda hatırlıyorum, piyano resitali kadar basit bir şey ya da bir testte mükemmel bir puan bile ailemin beni dışarı çıkarmasını içeren bir miktar kutlama gerektiriyordu. Beni en sevdiğim restorana seyahat kadar büyük bir şeyle veya dondurma kadar küçük bir şeyle ödüllendirebilirlerdi, ama önemli olan benim onaylanmış hissetmem ve çabalarımın takdir edilmesiydi.

Kendimize de aynı türden olumlu onay vermemiz gerekiyor. Küçük kazançları takip ederek motivasyon oluşturabilir ve bu motivasyonu güvene dönüştürebiliriz. Ve günün sonunda kutlama yapmak somurtmaktan çok daha mutlu ve ilkini yapacak kadar gurur duymayı hak ediyoruz.

Sürekli Kendinizi Değerlendirin

Kazandıklarınıza sahip olmak için, kazandıklarınızı bilmeniz gerekir. Evet, kulağa basit geliyor, ancak çok fazla kendi kendine düşünme ve kendinize karşı dürüstlük gerekiyor. Neyin meydana geldiğine bakmakla başlar. Çoğumuz zaferlerden uzaklaşmak istiyoruz ve aç kalmak iyi bir şey olsa da, iyileştirmek için puanlarınızı bilmiyorsanız kendinizi geliştiremezsiniz.

Başarıya gerçekten nasıl ulaştığınızı düşünün – başarılı olmanıza yardımcı olmak için hangi özellikleri ve değerleri somutlaştırdınız ve başarınız için dikkat dağıtıcı unsurlar ve tehditler nelerdi? Ne yapmaya devam etmen gerekiyor ve neyi bırakabilirsin?

Para Kazanma Yöntemleri

Güveni geliştirmek sadece anlamsız gurur demek değildir. Aynı zamanda kendinizin farkında olmakla ve güçlü yönlerinizi ve sınırlarınızı bilmekle de ilgilidir. Kendinize karşı bu şeylere bakacak ve büyümeye yer açacak kadar dürüst ve alçakgönüllü olabilirseniz; büyüme yolundasınız demektir.
Ayrıca, zaferlerinizi geliştirmeye devam edin. Sadece hatalarınızdan ders almakla kalmayın, zaferlerinizden de öğrenin ve hangi bileşenlerin başarı tarifinizin bir parçası olduğunu öğrenin. Bu bilgileri edinmeye ve bunları uygulamaya devam ederseniz, kazançlarınıza sahip olmaya bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

Zaferlerinizi Paylaşın!

En başından beri, bunun galibiyetlerinize sahip olmakla ne alakası olduğunu merak ediyorsunuzdur. Sonuçta, kazançlarınıza sahip olmak, onları korumakla ilgili olmamalı mı? Kişisel olarak bu kadar çok uğraştığın bu zaferleri neden paylaşmalısın? Gerçekte, kazançlarınızı paylaşmanız, onlara sahip olmanız için büyük ölçüde faydalı olabilmektedir.

Her şeyden önce, size yol boyunca yardımcı olan kişileri tanımanıza yardımcı olur. Aldığınız yardımı kabul etmenin yanlış veya zayıf hiçbir yanı yoktur ve ilgiyi paylaşmak, kazançlarınızı daha az etkileyici hale getirmez. Başkalarına teşekkür edebilmeniz, özellikle kazandığınızda çok fazla alçakgönüllülük ve olgunluk gösterir.

Ayrıca, kazançlarınızı paylaşmak, hikayenizi paylaşabileceğiniz ve başkalarının kendi kazançlarını elde etmesine yardımcı olabileceğiniz anlamına gelir. Kazandıklarınızı birine yardımcı olabilen bir şeye çevirebilme, ustalığın belirteçlerinden biridir. Kazançlarınızı bozabilir ve bilgeliğinizin bir kısmını başkalarıyla paylaşabilirseniz, kazancınızın gerçek olduğunu anlamanın bir yolu budur.

Umarım bu üç nokta, kazançlarınızı gerçekten talep etmeye başlamanıza yardımcı olur! Başarınıza,

Hakkında forexblogu

Kontrol et

Blockchain Teknolojisi Nedir

Blockchain Teknolojisi Nedir?

Blockchain Teknolojisi Nedir? Kripto para işlemi yapmak istiyorsanız, blockchain teknolojisinin özelliklerini ve bilimsel olarak nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.